Kontakt

Redaktør:
Grete Haaland,        grete.haaland@hioa.no,                     95 42 45 48

Bloggteam:
Eva Schwencke,      eva.schwencke@hioa.no,                    90 13 13 47
Arne Roar Lier,       arne.lier@hioa.no                                91 83 67 33

Halvor Spetalen,    halvor.spetalen@hioa.no                    67 23 73 76

Ressurspersoner:
BA, TP:           Arne Roar Lier, arne.lier@hioa.no,            91 83 67 33
DH, MK:        Grete Haaland, grete.haaland@hioa.no,   95 42 45 48
EL:                  Inger Vagle, inger.vagle@hioa.no,              90 08 10 80
HO:                 Nina Amble, nina.amble@hioa.no             99 79 04 03
NA:                  Kjersti Hovland, kjersti@fiff.no                 92 86 41 30
RM:                 Daniel Bødtker Lund,
.                               daniel.bodtker-lund@hioa.no,             92 45 09 60
SS:                   John Eivind Storvik,
                                 johneivind.storvik@hioa.no,                47 34 56 00

En kommentar til «Kontakt»

  1. Jeg håper det kan være plass til alle. Å fokusere på at “alle” skal ta studiekompetanse også på yrkesfag gjør at mange flinke elever faller ut.
    For mange gjør dette utdanning umulig. Vi trenger at flest mulig er i jobb også
    teorisvake elever.
    Som mor til to barn som ikke er A4 så vet jeg desverre litt for godt at
    skolen ikke fungerer for alle.

    Som et lite PS ang grunnskole/videreutdanning vil jeg si at mye av teorien
    på ungdomsskolen kunne vært byttet ut med yrkesutprøving.
    Jeg kjenner ikke til så mange som har hatt bruk for diktanalyse og blokkfløyte.

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *